Keski-Suomen sote-uudistuksen yhteystiedot

Rakenneuudistusta tukeva alueellinen valmistelu 

Mikael Palola, hankejohtaja, p. 050 312 5276, mikael.palola(at)jyvaskyla.fi
Jari Porrasmaa, digijohtaja, p. 044 307 1561, jari.porrasmaa(at)ksshp.fi

Asiakkuuksien hallinta

Kaisa Lemmetty, projektipäällikkö, p. 050 598 4973, kaisa.lemmetty(at)jyvaskyla.fi

Hyvinvoinnin ja terveyden edistäminen

Nina Peränen, projektipäällikkö, p. 050 312 5428, nina.peranen(at)jyvaskyla.fi

Omaolo-palvelut, sähköinen asiointi ja etähoiva

Katrianna Autio, projektipäällikkö, p. 050 349 4512, katrianna.autio(at)jyvaskyla.fi

Osallisuus ja järjestöyhteistyö

Anne Astikainen, projektipäällikkö, p. 050 312 5271, anne.astikainen(at)jyvaskyla.fi

Hallinto ja viestintä

Sari Kaakkomäki, projektikoordinaattori, p. 050 598 8931, sari.kaakkomaki(at)jyvaskyla.fi
Sanna-Riikka Koponen, viestintäasiantuntija, p. 050 598 8481, sanna-riikka.koponen(at)jyvaskyla.fi

Tulevaisuuden sosiaali- ja terveyskeskus

Tiina Koponen, ohjelmapäällikkö, p. 050 311 8075, tiina.koponen(at)jyvaskyla.fi

Lapset, nuoret ja perheet

Hanna Hämäläinen, projektipäällikkö, p. 050 311 8684, hanna.k.hamalainen(at)jyvaskyla.fi
Marika Erkkilä, projektityöntekijä, p. 050 311 8689, marika.erkkila(at)jyvaskyla.fi

Palveluiden saatavuus

Sari Nurmivaara, projektipäällikkö, p. 050 311 8285, sari.nurmivaara(at)jyvaskyla.fi
Emilia Nygren, projektityöntekijä, p. 050 311 8687, emilia.nygren(at)jyvaskyla.fi

Palveluketjut

Mari Rantamäki, projektipäällikkö, p. 050 311 8609, mari.rantamaki(at)jyvaskyla.fi
Miina-Maria Kivelä, projektityöntekijä, p. 050 454 7873, miina-maria.kivela(at)jyvaskyla.fi

Asiasanat: